Teslimat Bilgileri

Sevkiyat:

Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo Şirketine verilir.

Teslimat:

Ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo ile alıcının adresine teslim edilecektir. Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 30 gündür. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla on gün uzatılabilir.

Ürünler, Kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine gamirteknik@gmail.com e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.

Zarar görmüş paket durumunda; Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı alıcıda vardır. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda satıcı Müşteri Hizmetlerine bi ldirilmelidir. 

İade Şartları

Satın aldığınız ürünü, ürünün tekrar satılabilirliği bozulmamış, kullanılmamış, ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş olması koşuluyla iade etmek için bu formu eksiksiz doldurup imzalayarak, siparişinizi teslim aldığınız tarhiten itibaren 14 gün içerisinde ürünler ile birlikte geri gönderebilirsiniz. (14 günlük iade süresi tamamlanmış olan, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş olan ürünler iade olarak kabul edilmeyecek, kargo masrafları size ait olmak üzere geri gönderilecektir.)

İade kargonuz tarafımıza ulaşmasından itibaren 24 saat içerisinde  iade işlemleriniz başlatılacak ve tarafınıza sistemimizde kayıtlı bulunan telefon / e-posta adresinden bilgilendirme yapılacaktır.

İade talebinizi değerlendirebilmemiz için, yandaki iade nedenlerinden size uygun olan iade nedeni kodunu seçerek, faturanızdaki ilgili ürünün "İADE" satırına yazmanızı rica ederiz.